Порядок виконання замовлення

Проектування,узгодження,виготовлення,розрахунок і терміниЗамір і проектування
Після заміру і попереднього обговорення виконую тривимірний віртуальний макета майбутнього виробу у декількох варіантах ( в залежності від наявності часу та Ваших побажань). Є можливість придбання проекту у випадку Вашого бажання самостійно виготовити виріб (деталювання, складальні креслення, список комплектації фурнітурою). Вартість проекту в такому випадку складе  приблизно 15-17% попередньої повної вартості виробу.

Виїзд на замір та проектування безкоштовне для потенційних замовників. В разі Вашої відмови від замовлення очікую винагороди  за виконану роботу в розумних розмірах .


Узгодження
Уточнення виду обраного варіанту ( начинка, декорування , розміри і т. д.) Робота з каталогами та зразками комплектуючих .Створення остаточного віртуального варіанту виробу.
70% браку закладається на стадії непрофесійного проектування
Це слова Генрі Форда. Пам'ятаю про них завжди .Якщо Вам раптом здасться, що проектуванню приділяється занадто багато часу і уваги, згадайте про них і Ви.
Приймайте активну участь в процесі проектування ,вчасно висловлюйте свої побажання, зауваження .В готовий  проект , а тим паче в готовий вибір зміни  вносити складніше і дорожче.

Попередній розрахунок вартості
У розрахунок беруться перевірені і рекомендовані мною матеріали з прийнятним співвідношенням ціна - якість.

Якщо попередня вартість виробу здасться Вам високою, ми спробуємо знайти можливість знизити її :
1) за рахунок використання більш дешевих листових матеріалів
2) за рахунок використання комплектуючих, що випускаються під торговою маркою, яка поки не зарекомендувала себе на ринку, але за досвідом не поступається за якістю відомим брендам
3) за рахунок внесення змін в конструкцію.

 

Остаточна вартість моїх виробів залежить від Ваших побажань і можливостей , але не варто забувати , що розчарування від низької якості триває набагато довше, ніж задоволення від низької ціни

Раджу замовляти меблі індивідуально, не спокушаючись на низьку ціну в магазині.

Знизити ціну продукції просто так неможливо. Треба від чогось відмовитися і, як правило, виробники серійних меблів відмовляються від використання якісних комплектуючих, замінюючи їх низькосортними і дешевими матеріалами, порушують технології,не пропонують послуги по збиранню та післяпродажного обслуговування виробу , поточного і навіть капітального ремонту виробу (див.статтю «Нове життя староЇ кухні»).

Якщо моя кухня, яка коштує 15 тис грн прослужить Вам 15 років, то серійна, зроблена з не зовсім якісних матеріалів і куплена ,наприклад, за 10 тисяч постаріє ч-з 3-5 років. Виходить, що мої меблі насправді дешевше !В 3 рази! При цьому вони не серійні, а виготовлені за Вашим індивідуальним замовленням.
Висновок - дешевше моїх меблів може бути тільки зроблена гірше.

 

Підписання договору,закупівлі,збірка
Закупівлю комплектуючих проводжу самостійно за авансові гроші з подальшим звітом або спільно з Вами. При необхідності надам допомогу у підборі аксесуарів.

Остаточні взаєморозрахунки
Виконуються з урахуванням фактичних витрат на виготовлення виробу і попередньо отриманих авансів.
Замовнику надається повний звіт щодо витрат , товарні накладні та сертифікати .

 

Про терміни
Термін виготовлення Вашого замовлення ,при всьому бажанні, я не можу прорахувати.

Кожне замовлення індивідуальне і вимагає повного зосередження тільки на ньому.

Тому, поки я не поставлю крапку в поточному замовленні, не може бути і мови про початок роботи над іншим.     

Винятком можуть бути лише перерви, викликані тривалою доставкою матеріалів , строками виготовлення комплектуючих підрядниками і т. д . За цей час є можливість зробити заміри , обговорити майбутній виріб , вивчити ринок нових матеріалів ,тощо.

На перший погляд це може здатися зайвою ретельністю, що затягує терміни виготовлення , але, коли справа дійде до Вашого замовлення і я буду займатися тільки Вашим, Ви оціните це моє правило! Обновлен 20 авг 2015. Создан 08 ноя 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником