МАТЕРИАЛИ І КОМПЛЕКТУЮЧІ
Для виготовлення меблів застосовую тільки сертифіковане ДСП провідних виробників.Використовую фурнітуру виробництва Польщі, Німеччині, Італії та Австрії.Фасади купую в Польщі (термін доставки 1-1,5 місяці) або в Україні (м.Київ, Хмельницький, Львів, Тернопіль) Є каталоги і зразки.Розсувна система, яка встановлюється в мої шафи - СОЛО, БРАУН, КОМАНДОР, CIDECO. Вставки в двері можуть бути з дсп, скла фарбованого, з піскоструминним малюнком або з фотодруком, дзеркала з різною його обробкою, фотодруком на тканину, полотно, багатошаровим фактурним фотодруком, вітражами плівковими і наливними.Маю каталоги і зразки.Є можливість виготовлення радіусних шаф купе.Меблі можуть декоруватися пластиками, шкірою, шкірзамінником хорошої якості.

 

ЛДСП (ламінована деревинно-стружкова плита),покрита декоративним захисним шаром. Застосовується у виготовленні меблевих фасадів про корпусів.Докладніше про вибір ДСП читайте в нмоєму нарисі ДСП для Ваших меблів у розділі КОРИСНО ЗНАТИ

 
Кромка ПВХ - кромка оздоблювальна на основі полівінілхлориду. Матеріал має підвищену зносостійкість, несе захисну функцію торців деталей з ЛДСП від різного роду пошкоджень. Прекрасно блокує потрапляння вологи на відкритий матеріал під час експлуатації.

Плівка ПВХ - плівка на основі полівінілхлориду. Застосовуються для вакуумно-мембранного пресування на фасади. Переваги - термостійкість, добре витримує побутове дряпання, добре зберігає початковий колір (не вигоряє). Є плівкові матеріали з передбаченої антибактеріальної і антифунгицидной обробкою.

МДФ - спеціалізований екологічний матеріал, виготовлений з дрібних висушених деревних волокон. Оброблений зв'язуючими речовинами. Має дрібнодисперсійну структуру по всьому перерізу і легкий у механічній обробці, фігурному фрезеруванні і різних видах обробки.Обновлен 19 мар 2017. Создан 24 фев 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником