Ціни

Дешевше моїх меблів можуть бути тільки зроблені гірше.     Про індивідуальні замовлення:  

Раджу замовляти меблі індивідуально, якщо не в мене, то підскажу в кого.Також маю поділитись інформацією,яка буде корисна кожному замовнику меблів.Звертайте на це увагу при виборі виробника.

       Ускладнення після пневмонії поки що не дають мені можливості займатися виробництвом.Скільки часу знадобиться,щоб повернутися до улюбленої роботи не відомо,а бажаючі отримати мої меблі ще є.

Тому і вирішив пошукати виробників, які б погодились втілювати мої проекти в життя.

Стикнувся з такими проблемами:

    1.Більшість виробників відмовились від використання меламіну для оклеювання торців і технологічних вирізів.Це довго і дешево...Використовуючи дорожчий пвх,кромкують тільки там де видно.Невидимі торці залишаються голими і постійно отруюють приміщення формальдегідом! Виходить,щоб витримали вимоги ДСТУ потрібно добренько витратитись і поклеїти все пвх.

    2.Переважна більшість рахують свій заробіток у відсотках від вартості використаних матеріалів.

Просто і сердито.Для виробника.Але не для замовника.Уявіть,Вам сподобались фасади або дсп дорожчі,ніж ви сподівались і Вам треба добре подумати,чи купити їх,бо з їх придбанням автоматично виросте ціна і на роботу з ними.Вважаю,що у виробника повинен бути прайс на роботи,де враховуються не ціна матеріалів,а трудовитрати на кожну операцію згідно технологічної карти.

     Замовляючи меблі уточнюйте ці і інші моменти і,якщо щось Вас не влаштовує,краще ще пошукайте.

В Хмельницькому 10 меблевиків на квадратний кілометр.Знайдете того,хто за адекватну ціну зробить Вам шедевр. 

    Про серійне виробництво:

 Не спокушайтесь на низьку ціну в магазині.

Знизити ціну продукції просто так неможливо. Треба від чогось відмовитися і, як правило, виробники серійних меблів відмовляються від використання якісних комплектуючих, замінюючи їх низькосортними і дешевими матеріалами, порушують технології,не пропонують послуги по збиранню та післяпродажного обслуговування виробу , поточного і навіть капітального ремонту виробу (див.статтю «Нове життя староЇ кухні»).

Якщо індивідуальна кухня, яка коштує 15 тис грн прослужить Вам 15 років, то серійна, зроблена з не зовсім якісних матеріалів і куплена ,наприклад, за 10 тисяч постаріє ч-з 3-5 років. Виходить, що меблі,зроблені індивідуально, насправді дешевші !В 3 рази! При цьому вони не серійні, а такі , як Ви хотіли.Обновлен 19 мар 2017. Создан 24 фев 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником