В кого придбати меблі




В кого придбати меблі

 

        Вже маючи досвід роботи на невеликих меблевих підприємствах, десятирічний досвід власного малого виробництва меблів,роботи в одному з підрозділів потужного меблевого виробництва хочу поділитися своїми думками стосовно питання вибору виробника, який може задовольнити Ваші вимоги щодо меблювання Вашого помешкання.

Категорії виробника :

1.Приватний майстер

2.Мале підприємство

3.Фабрика

           Спробую крайнє лаконічно описати дії цих категорій виробників на кожному етапі виробництва і реалізації меблів.

ВИБІР

           Свої досягнення в сфері виробництва меблів у повній мірі може продемонструвати велике підприємство через свої виставочні зали ,салони. Меблеві експозиції - це можливість посидіти на дивані, полежати на ліжку, випробувати пружини, помацати матеріали, з яких виготовлені меблі, перевірити якість виробництва і як працюють механізми в зразках. Малі підприємства такої можливості не мають. У виборі майстерні доводиться покладатись на рекомендації , відгуки і портфоліо.

ВИРОБНИЦТВО

            Меблі,на мою думку починаються з їх дизайну. На фабриках,як правило,працюють досвідчені дизайнери. В своїй роботі використовують професійні знання , тренди і тенденції моди. Конструкція майбутнього виробу повинна відповідати інженерним стандартам і може бути виготовлена наявними потужностями  виробництва і давати йому прибуток. Цими питаннями займаються конструктори , технологі  і економісти. Це колективна робота у тісній взаємодії підрозділів і якісного управління. Результат такої роботи залежить від кожного її учасника,крім споживача. Серійні меблі можуть бути красивими,але не практичними. Дешевими,але не довговічними. Можуть бути й саме такими, які були потрібні споживачу.

            Індівідуальне виробництво більш гнучке і припускає активну участь у процесі замовника. При тому, у виграші замовлення у приватного майстра, який робить всю роботу особисто, без делегування доручень іншим виконавцям. Знаю не один випадок , коли замовник отримав зовсім не те , про що домовлялись. Чому? Тому що не було зворотного зв’язку з кінцевим споживачем. Замірщик зняв розміри,обговорив дизайн,передав конструктору. Інженер вніс конструкторські зміни,з замірщиком не узгодив,бо той зайнятий вже іншим замовленням. Щось змінили виробничники, а установники ледь-ледь змогли змонтувати все це на місце. І спитати немає з кого. Моя думка,що будь-яке мале підприємство,щоб  називатися підприємством має мати налагоджене управління процесу:технологічні карти, чіткий розподіл посадових обов’язків, ведення діловодства. Мале підприємство має багато переваг над серійним виробництвом і приватним майстром, але для того воно має бути Підприємством зі всіма своїми складовими.

            Приватний майстер є посередником між замовником з його індивідуальним баченням майбутнього виробу і підрядниками, що будуть виконувати  частину замовлення ,що не можлива до виконання з наявними виробничими потужностями майстра. Переважну ж більшість  робіт майстер виконує особисто,тому відпадає можливість втрати зворотного зв’язку з замовником і упущення будь-яких нюансів, які були вже узгоджені або виникли в процесі виконання замовлення.

             Те,що майстер працює один не повинно лякати споживача. Добрий майстер завжди тримає руку на пульсі меблевої індустрії-розуміється в дизайні,технологіях,ринку матеріалів і комплектуючих. Сучасний вік інформації  характеризується широкими можливостями для всіх зацікавлених осіб мати миттєвий доступ до необхідних знань, тому будь-який майстер може стати Добрим. Але на це потрібен час . Час для кожного замовлення , якщо воно має називатися індивідуальним.

              Робота приватного майстра не залежить від роботи дизайнера, конструктора, технолога, постачальника,економіста. Він розробляє і узгоджує тільки з Вами дизайн,конструктивні особливості,комплектацію,кошторис(див.нарис «Ціни»),тощо і при необхідності внесення змін,може це безболісно зробити.

                Тільки з приватним майстром Ви приймаєте активну участь в процесі на всіх її етапах і можете бути впевненим,що отримаєте те, що бажали.

ПРОДАЖ і ПІСЛЯПРОДАЖНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

               Меблі з салону збираються і встановлюються своїми силами або найманими установниками. Це додаткові затрати, які не завжди беруться до уваги споживачем, коли порівнюється ціна на ідентичні вироби , замовлені індивідуально. Крім того, щоб знизити ціну продукції, виробники серійних меблів відмовляються від використання якісних комплектуючих, замінюючи їх низькосортними і дешевими матеріалами, іноді порушують технології,що ускладнює роботу збиральників і майбутню експлуатацію виробу.

 Якщо меблі збирали і встановлювали не представники виробника, то втрачається гарантія на виріб. А в моїй практиці бувало і таке , коли спроектований мною виріб збирали для вітрини кваліфіковані збиральники салону і в них вийшло щось здалека схоже на моє.

            Малі меблеві підприємства мають свої бригади установників . Але бувають проблеми. І досить часто. Установка – кінцевий результат спільної роботи колективу і якщо будь-яка ланка цього ланцюжка дала збій – виявиться на монтажі, коли вже тяжко і затратно  виправляти помилки.

            Приватний майстер встановлює те , що разом з Вами придумав , скомплектував і склав. Крім того він ще й сам доставив комплектуючі до місця не як дрова, а як майбутній свій шедевр. Приватному майстру немає на кого дорікати, якщо сталася помилка. Він цілком і повністю відповідальний за кінцевий результат. В нього немає салонів, він не користується рекламою. В нього є АВТОРИТЕТ, який набувають роками і можуть загубити за один момент.

             Приватний майстер зробить Вам ще не одну послугу і стане добрим Вашим знайомим. А це значить , що Вам більше не доведеться шукати , хто може вам якісно зробити нові меблі, відремонтувати і вдосконалити старі або серійні.



Обновлен 24 дек 2018. Создан 02 июл 2018



  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником