Діловодство бізнеспроцесу
                Бізнеспроцес,що налічує до десятка виконавців,може обійтися без діловодства. Там ,де задіяно в процесі велика кількість виконавців, вкрай необхідне створення системи документообороту,що є одним з самих важливих базових принципів забезпечення взаємодії підрозділів і управління.

              Для прийняття якісного управлінського рішення потрібен якісний документ (зафіксована інформація).Тільки зафіксована інформація стане на заваді безвідповідальності,неякісного виконання завдань,крадіжки матеріальних засобів і ЧАСУ.У крайньому випадку зафіксований документ,на відміну від усних розпоряджень і записок,має юридичну силу.

Якість документа визначає якість виконання будь-якого управлінського завдання. Чому? Тому що документ (зафіксована  інформація)дає можливість:

1. Два і більше разів не давати одні і ті ж розпорядження. Це відноситься до організаційних документів,що видаються для довгострокового управління технологічними процесами.Це інструкції,в т.ч.посадові,технологічні карти,стандарти і нормативи,мотиваційні програми,накази

2.Давати обмірковані розпорядження,не відміняти їх і не змінювати без поважних на те причин.Це більше стосується повсякденного документообороту (шаблони,записки,звіти завізовані відповідальними особами).Ці документи повинні витіснити з процесу розпорядження по телефону і їм подібні.

Переваги правильно організованого діловодства :

                                     1.Оперативність виконання завдань

                                     2.Прямоточність руху розпоряджень

                                     3.Контроль

Це не теорія,а власний досвід,здобутий під час проходження служби в збройних силах , роботи в різних галузях промисловості після звільнення в запас. Перевірено-це працюєОбновлен 24 дек 2018. Создан 12 янв 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником