Як отримати якісні меблі

Проектування,узгодження,виготовленняПерше завдання для Вас

Дочекатися мого вільного часу.Це коли я не зайнятий роботою на дачі,вдома,майстерні.Коли я не гостюю у батьків,не подорожую...одним словом - активно пенсіонірую ! Якщо Вам вдасться виконати це завдання , можу привітати з перспективою отримання омріяних меблів високої якості !

 

Замір і проектування
Після заміру і попереднього обговорення виконую тривимірний віртуальний макет майбутнього виробу у декількох варіантах ( в залежності від наявності часу та Ваших побажань). У випадку бажання самостійно виготовити виріб допоможу вирахувати деталювання, надам складальні креслення, список комплектації фурнітурою і де її придбати,тощо.

 

Узгодження
Уточнення виду обраного варіанту ( начинка, декорування , розміри і т. д.) Робота з каталогами та зразками комплектуючих .Створення остаточного віртуального варіанту виробу.
70% браку закладається на стадії непрофесійного проектування
Це слова Генрі Форда. Пам'ятаю про них завжди .Якщо Вам раптом здасться, що проектуванню приділяється занадто багато часу і уваги, згадайте про них і Ви.
Приймайте активну участь в процесі проектування ,вчасно висловлюйте свої побажання, зауваження .В готовий  проект , а тим паче в готовий вибір зміни  вносити складніше і дорожче.

Попередній розрахунок вартості
У розрахунок беру перевірені і рекомендовані мною матеріали з прийнятним співвідношенням ціна - якість.

Якщо попередня вартість виробу здасться Вам високою, спробую знайти можливість знизити її :
1) за рахунок використання більш дешевих листових матеріалів
2) за рахунок використання комплектуючих, що випускаються під торговою маркою, яка поки не зарекомендувала себе на ринку, але за досвідом не поступається за якістю відомим брендам
3) за рахунок внесення змін в конструкцію.

 

Остаточна вартість моїх виробів залежить від Ваших побажань і можливостей , але не варто забувати , що розчарування від низької якості триває набагато довше, ніж задоволення від низької ціни

Вартість матеріалів , що Ви вибрали, не впливає на ціну роботи. Підрахунок вартості робіт ведеться по прайсу трудовитрат кожної операції виконаної згідно технологічної карти(див.закладку ЦІНИ в цьому розділі https://mag-ma.io.ua/s2602488/cini)

Послідовність проектування відображена в альбомі ПРИКЛАД ПРОЕКТУВАННЯ мого сайту https://mag-ma.io.ua/album793839

Ціни на роботи фіксовані,на відміну від поширених "відсотковоматеріальних" і "погоннометрових"

Закупівлі,збірка
    Складу в мене вже немає,тому всі матеріали необхідно закупити.Для цього потрібні 100 відсотків вартості комплектуючих.Закупити можу все сам або спільно з Вами. Також є матеріали які закуповуються тільки з Вашою участю.Це ручки,фасади,плінтуси,карнізи і т.д 

    Аксесуари ,як то духовка,мийка,плита,витяжка,освітлювальні прилади зауповуєте самостійно або у рекомендованих мною магазинах

 

Про терміни

Ніяких термінів виготовлення меблів ,при всьому бажанні, я не можу прорахувати.

Можуть виникати перерви, викликані тривалою доставкою матеріалів , строками виготовлення комплектуючих підрядниками і т. д . Можуть раптово виникнути невідкладні домашні клопоти,тощо.

Терміни - не головне. Якісні речі швидко не робляться.Обновлен 05 мая 2017. Создан 08 ноя 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником